Podstawka Pro Stand

4 799,00 zł
Brutto
Dostępny na zamówienie
MWUG2MP/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Informacje o produkcie

Przegląd

Każdy element podstawki Pro Stand zaprojektowano z myślą o profesjonalistach. Możesz regulować jej wysokość, pochylać ją i obracać – jak chcesz, co pozwala dopasować ustawienie wyświetlacza Pro Display XDR do każdego miejsca pracy.

Regulacja wysokości i kąta nachylenia

Precyzyjny mechanizm pochylania i regulacja wysokości w zakresie 120 mm ułatwiają dostosowywanie wyświetlacza Pro Display XDR do różnych warunków pracy. Gdy zmieniasz wysokość podstawki, wybrany kąt pochylenia pozostaje bez zmian. Zaawansowane rozwiązania zastosowane w ramieniu sprawiają, że regulacja wyświetlacza nie wymaga żadnego wysiłku. Płynnie ustawiasz go w optymalnym położeniu, nie martwiąc się, że na drugi dzień będzie trzeba zrobić to samo.

Obrotowość

Podstawka Pro Stand umożliwia swobodną zmianę orientacji ekranu z poziomego na pionowy. Wystarczy tylko odblokować suwak i obrócić wyświetlacz w lewo. Profesjonaliści pracują nad wieloma, często bardzo różnymi treściami. Wszechstronność tej podstawki sprawia, że mogą szybko dopasowywać wyświetlacz do swoich bieżących potrzeb.

Modułowość

Podstawka Pro Stand ma złącze magnetyczne, które sczepia się ze złączem magnetycznym o przeciwnym biegunie, umieszczonym z tyłu obudowy wyświetlacza Pro Display XDR. Magnesy nakierowują na siebie łączone elementy, a mechanizmy blokujące automatycznie zaskakują i stabilnie mocują podstawkę do wyświetlacza. Demontaż jest banalnie prosty – wystarczy przesunąć suwak.

Zawartość opakowania

Podstawka Pro Stand

Dane techniczne

Zakres regulacji podstawki

Regulacja wysokości: urządzenie umożliwia regulację wysokości w zakresie 120 mm (60 mm w każdym kierunku od punktu środkowego)

Orientacja: pozioma lub pionowa

Pochylenie: od –5° do +25°

Wymiary i masa podstawki

Wysokość (ramię 0º, pochylenie 0º): 43,3 cm; Wysokość (ramię 45º, pochylenie 25º): 49,7 cm

Szerokość: 18,0 cm

Głębokość: 23,6 cm

Masa: 4,3 kg*

* Masa zależy od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.

MWUG2MP/A
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta