MacBook Pro 16"

MacBook Pro 16"

MBP2021.jpg

MacBook Pro 16’ to jedna z nowości od Apple, która zachwyca nie tylko nieskazitelnym designem, ale także doskonałymi parametrami, które sprawiają, że praca na nim jest jeszcze bardziej przyjemna i intuicyjna.

Co oferuje nowy MacBook Pro 16’?

Dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się zarówno jak urządzenie do pracy, nauki, ale także rozrywki. Apple wyposażyło go w niezwykle szybkie czipy M2 Pro lub M2 Max, które gwarantują wysoką płynność działania, a także niesamowicie wydajną baterię. Dzięki najnowszemu wyświetlaczowi Liquid Retina XDR zachwycisz się przyciągającymi wzrok detalami zdjęć oraz filmów, które są niezwykle żywe. Do tego odświeżanie ekranu 120Hz z technologią ProMotion zapewnia MacBookowi 16” niezwykłą płynność oraz responsywność, które sprawiają, że przewijanie stron, ale także dynamiczne gry na nowo zaskoczą Cię swoją jakością oraz szybkością.

Urządzenie zostało także dopasowane do potrzeb profesjonalistów, którzy swoje narzędzie pracy zawsze muszą mieć przy sobie. Dzięki temu 16-calowy MacBook Pro to także niezwykle kompaktowe rozmiary połączone z pełnym wyposażeniem, jakiego potrzebujesz. Czytnik kart SDXC pozwoli Ci przenosić nieograniczoną liczbę zdjęć i filmów, a dzięki wejściu HDMI możesz wyświetlać je na dowolnych urządzeniach. Gniazdo słuchawkowe, trzy porty Thunderbolt 4 oraz port MagSafe 3 – wszystko to znajdziesz właśnie w tej serii laptopów od Apple.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta