Watch

Smartwatch Apple Watch - smart zegarek dla kobiet i mężczyzn - sklep internetowy NovaMac

Przedstawiamy rozwiązanie dla osób aktywnych oraz tych, które zawsze chcą być na bieżąco ze światem online. Apple Watch to nowoczesny design oferujący maksimum funkcjonalności nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko najnowsze modele, ale także szeroki wybór akcesoriów. Sprawdź i wybierz zestaw, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania!

Apple Watch w NovaMac

W naszej ofercie znajdziesz najnowsze zegarki Apple Watch Series 7 z kopertą o wielkości 41 mm oraz 45 mm. Proponujemy także kolekcję Apple Watch SE, która obejmuje nieco mniejsze urządzenia o wielkości 40 mm. Niezależnie od wyboru, wszystkie dostępne modele posiadają możliwości łączności za pomocą GPS lub Sieci komórkowej. Możesz wybrać także kolor oraz materiał samej koperty i paska. Chcesz mieć pasek na każdą okazję? Sprawdź akcesoria i wybierz ten, o którym marzysz.

Wśród propozycji naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć także urządzeń z serii Nike Edition, które zostały stworzone z myślą o osobach kochających aktywny tryb życia. Poza trwałą, aluminiową budową oraz nowoczesnym designem, zachwycają także pełną funkcjonalnością, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić swoje tętno, ciśnienie czy natlenienie krwi. Zegarek Apple Watch to możliwość nie tylko kontrolowania swojego zdrowia, ale także aktywności fizycznej. Bieganie, jazda na rowerze, wioślarstwo, gimnastyka, a nawet pływanie - bądź zawsze na bieżąco niezależnie od dyscypliny, którą trenujesz.

Akcesoria do Apple Watch w naszym sklepie internetowym

Wśród proponowanych w naszym asortymencie urządzeń nie mogło zabraknąć także niezbędnych akcesoriów. Dlatego znajdziesz u nas również szeroki wybór pasków wykonanych z różnego rodzaju materiałów w wielu odcieniach do wyboru. Dzięki nim dostosujesz swój zegarek do każdej stylizacji.

Wśród akcesoriów proponujemy także szeroki wybór przewodów i zasilaczy. Proponujemy pośród nich zasilacze USB o mocy 5 W lub 12 W. Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań polecamy także magnetyczną stację ładowania zegarków oraz bezprzewodowe ładowarki BOOST↑CHARGE PRO 3 w 1 z technologią MagSafe.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta