ACNBANF-01.jpg

NovaMac tworzą pasjonaci technologii Apple. Oferujemy pełen asortyment produktów Apple z oficjalnej dystrybucji producenta. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów świadczy usługi wysokiej jakości dla biznesowych i domowych użytkowników komputerów Mac.

Należymy do globalnej sieci Apple Consultants Network. Na specjalistów zrzeszonych w Apple Consultants Network może liczyć każdy, kto szuka profesjonalnej pomocy w korzystaniu z innowacyjnych rozwiązań dla komputerów Mac — zarówno w biznesie, jak i w domu.

Sieć tworzą niezależne firmy doradcze, które świadczą specjalistyczne usługi IT, pomagając użytkownikom komputerów Mac w pełnym wykorzystaniu potencjału zakupionych rozwiązań technicznych.

Każda firma należąca do sieci ma certyfikat potwierdzający kompetencje w dziedzinie technologii Apple i pokrewnych. Zrzeszone firmy świadczą specjalistyczne usługi wysokiej jakości dla biznesowych i domowych użytkowników komputerów Mac.


Aleksander Kulej - Założyciel NovaMac

Aleksander jest Założycielem oraz Prezesem Zarządu spółki NovaMac.

Zanim założył firmę odpowiadał za płynność finansową w międzynarodowych korporacjach. 

W odpowiedzi na coraz bardziej wymagający rynek, postanowił zająć się tym, co jest jego pasją - czyli technologią Apple.

Aleksander uzyskał tytuł Magistra Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obie prace naukowe poświęcił analizie firmy Apple. Posiada również certyfikację z systemu macOS Big Sur. 

„Swoją przygodę z technologią marki Apple rozpocząłem w 2010 roku, gdy moim oczom ukazał się iPhone 3GS. Wystarczyło kilka minut użytkowania, aby poczuć to, co znają miłośnicy urządzeń Apple.

Będzie mi bardzo miło, gdy wybierzecie NovaMac - dlaczego? Osobiście dopilnuję, abyście byli zadowoleni z dokonanego wyboru, procesu zakupowego, realizacji oraz obsługi pozakupowej.”

Do usłyszenia! - Alex. 

Zrzut ekranu 2022-05-6 o 15-49-01.jpg


NovaMac - o nazwie

Zrzut%20ekranu%202022-05-6%20o%2019-09-09.jpg

Nazwa naszego sklepu wzięła się od odmiany jabłoni, nazwanej jako Novamac 🍎. Jabłoń Novamac jest to odmiana wyselekcjonowana w Kanadzie w roku 1976. Novamac jest bardzo złożona genetycznie. W jej powstaniu brały udział między innymi odmiany Jonatan i Macintosh ☺️


Misja

Misją firmy NovaMac jest poszerzanie wiedzy odnośnie produktów oraz platform Apple na Polskim rynku. Oferowane rozwiązania technologiczne często znacznie wyprzedzają konkurencyjne oferty, dając wyjątkowe możliwości. Jest to technologia warta poznania oraz implementacji w swoim środowisku. 

Jako pasjonaci firmy Apple, pragniemy oferować najlepszej jakości produkty oraz usługi, które pozwolą na zwiększenie produktywności, kreatywności oraz ogólnego poziomu szczęścia.

😍

🍎

🍏

alex-bachor-fWsT3PpoE-A-unsplash.jpg


🚚💨

Dzięki współpracy z autoryzowanymi dystrybutorami sprzętu Apple, oferujemy pełną ofertę produktów, wysyłanych błyskawicznie z zaawansowanych centrów logistycznych, dbających o odpowiednie zabezpieczenie produktów na okres transportu. 

arno-senoner-yqu6tJkSQ_k-unsplash.jpg


W dzisiejszym świecie człowiek oraz otaczająca go technologia tworzą parę. Głęboko wierzymy, że urządzenia czy maszyny nie powinny zastępować ludzi, a pomagać im w osiąganiu maksimum swoich możliwości. Mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością!

Do usłyszenia - Zespół NovaMac.pl
 

👩🏽‍💻    🧑🏽‍💻    🧑🏻‍💻    👩🏻‍💻    🧑🏿‍💻    🧑🏼‍💻    🧑🏻‍💻     👩🏻‍💻

for Alex2.jpg

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta