iPad

Apple iPad - profesjonalne tablety i akcesoria Apple - sklep internetowy NovaMac

Szukasz urządzenia, które pozwoli Ci być zawsze na bieżąco z ulubionymi serialami, pracować z dokumentami i projektami? Tablety iPad to rozwiązanie stworzone na miarę potrzeb każdego użytkownika, chcącego cieszyć się pełną funkcjonalnością połączenia smartfona i komputera jednocześnie. W naszej ofercie dostępne są wszystkie modele iPad, dzięki czemu dopasujesz je do siebie zarówno pod względem ceny, jak i użyteczności. Sprawdź i wybierz model skrojony na miarę swoich potrzeb!

Apple iPad – oferta naszego sklepu internetowego

Proponujemy zarówno profesjonalne tablety iPad Pro w dwóch rozmiarach: 11’’ oraz 13’’, jak i standardowe modele w wersji iPad 10,9’’. Dla miłośników praktycznych i kompaktowych rozwiązań mamy także urządzenia iPad Mini 8,3’’ oraz iPad Air 11’’ i 13". Każdy tablet Apple, dostępny jest w pięknych kolorach oraz wersjach pamięci.

Akcesoria do iPada w naszym sklepie internetowym

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, marka przygotowała także serię dodatkowych akcesoriów, które zapewnią maksymalny komfort użytkowania. W ofercie znajdziesz zarówno Apple Pencil, który umożliwi przelewanie wszystkich pomysłów na urządzenia iPad Air, iPad Pro czy iPad Mini.

W ofercie akcesoriów nie mogło zabraknąć także rozwiązania, dla osób ceniących sobie wygodę pisania – dla nich proponujemy klawiatury Magic Keyboard dostępne dla wybranych modeli. Potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia swojego urządzenia? Dobierz etui i ciesz się nie tylko ochroną ekranu, ale także wygodną możliwością składania podstawki do oglądania filmów, rozmów na FaceTime czy pisania na klawiaturze.

Wyposażenie Twojego urządzenia Apple uległo uszkodzeniu? Nic straconego! Nasz sklep internetowy z tabletami iPad zapewnia także oryginalne komponenty, dzięki którym możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego urządzenia. Proponujemy zarówno przewody USB-C do ładowania, zasilacze, słuchawki AirPods, a także wiele przejściówek.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta