AirPods

Apple AirPods - słuchawki bezprzewodowe Apple z etui ładującym - sklep internetowy NovaMac

Przedstawiamy niezbędne wyposażenie Apple, stworzone z myślą o każdym miłośniku dobrego brzmienia. W tej sekcji znajdziesz słuchawki Apple AirPods, które dostępne są w kilku różnych modelach. Wśród nich znajdziesz klasyczne douszne modele bezprzewodowe AirPods 3 gen. czy AirPods Pro jak i nauszny model AirPods Max.

Dlaczego słuchawki Apple AirPods?

AirPods są w pełni bezprzewodowe, zapewniając swobodę ruchów i komfort niezależnie od tego, co robisz. Z nimi ulubiona piosenka, audiobook czy podcast nabierają zupełnie nowej jakości.

Słuchawki Apple AirPods zapewniają nieskazitelne brzmienie, które wzmacnia aktywna redukcja hałasu. Akcesoria wyposażone zostały również w adaptacyjną korekcję dźwięku, która automatycznie dostraja muzykę. AirPods zapewniają także niesamowicie głęboki i bogaty dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy, dzięki któremu oglądanie ulubionych seriali czy programów przypomina akustykę sali kinowej. W zestawie AirPods Pro znajdziesz trzy rozmiary końcówek, które dopasujesz do swoich uszu. Wybrane modele AirPods są sprzedawane z bezprzewodowym etui ładującym - już nie potrzebujesz przewodów, wystarczą inteligentne rozwiązania oferowane przez Apple.

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach AirPods Max, zachwycają jakością dźwięku oraz nowoczesnym designem - sprawdź i przekonaj się sam!

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta