Etui z MagSafe do iPhone 14 Pro (Przezroczysty)

299,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24-48h

Kolor etui
Zgodność
Ostatnie sztuki w magazynie
MPU63ZM/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Przegląd

Smukłe, lekkie i świetnie leżące w dłoni etui Apple eksponuje wyraziste barwy iPhone’a 14 Pro oraz zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę.

Zastosowanie mieszanki przezroczystego poliwęglanu i elastycznych materiałów pozwoliło na dokładne dopasowanie kształtu do przycisków, żeby wygodnie się ich używało. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną powierzchnię etui. Wszystkie materiały i powłoki są też optymalnie zabezpieczone przed żółknięciem.

Dzięki wbudowanym magnesom, które za każdym razem precyzyjnie łączą się z iPhonem 14 Pro, etui pozwala innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów oraz przyspiesza bezprzewodowe ładowanie. Nie trzeba go nawet zdejmować, żeby uzupełnić energię – wystarczy połączyć iPhone’a z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

Zawartość opakowania

  • Przezroczyste etui z MagSafe do iPhone 14 ProZgodność

Modele iPhone’a

  • iPhone 14 Pro
MPU63ZM/A

Szczególne referencje

EAN13
194253416982
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta