Apple AirPods Pro (2 generacji) słuchawki z bezprzewodowym etui ładującym

1 449,00 zł
Brutto
Realizacja w ciągu 7-14 dni
MQD83ZM/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Zupełnie nowa kompozycja.

Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, by inteligentniej redukować hałas, stwarzać fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać wydajność baterii. Za jednym zamachem.

Hałas? Nie dotyczy. AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej niż poprzedni model. Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie dokładne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala też zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia. Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu.

Dostrojone do Ciebie. AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń. Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o idealne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro. Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu.

Koncertowa prostota. AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku. A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niespotykaną łatwością.

MQD83ZM/A

Szczegóły w skrócie

Czip
Czip H2
Dopasowanie
Indywidualne
Dźwięk przestrzenny
+
Aktywna redukcja hałasu
+
Automatyczne przełączanie
+
Odporność na wodę i pot
+
Czas słuchania na jednym ładowaniu
Nawet 6 godzin
Czas słuchania z etui ładującym
Nawet 30 godzin
Etui ładujące
Etui ładujące MagSafe z głośnikiem i uchwytem na smycz
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta