Apple Series 8 41mm GPS aluminium w kolorze północ z paskiem sportowym

2 399,00 zł
Brutto
Łączność
Wielkość koperty
Materiał koperty
Kolor paska
Czekamy na dostawę
MNP53WB/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Zdrowa porcja innowacji.

Trwałe piękno. Doskonale domknięty dizajn doskonały. Apple Watch Series 8 olśniewa dużym niegasnącym wyświetlaczem. Jego ramki są tak wąskie, że ekran sięga aż do krawędzi koperty, idealnie wpisując się w jej kształt.

Niegasnący wyświetlacz Retina. Dużo widać. Żeby dużo zdziałać. Jasny, niegasnący wyświetlacz sprawia, że szczegółowe tarcze są czytelne i wyglądają zachwycająco nawet na opuszczonym nadgarstku. Na większym ekranie mieszczą się wszystkie Twoje ulubione komplikacje. A pisanie i nawigowanie stuknięciami lub machnięciami to prawdziwa przyjemność.

Twardszy od twardych. Innowacyjny, sięgający krawędzi koperty niegasnący wyświetlacz olśniewa nie tylko urodą, ale i trwałością. Jego grube przednie szkło, solidna konstrukcja i stabilna płaska podstawa sprawiają, że jest wyjątkowo odporny na pęknięcia.

Dla pełnej wiedzy o cyklu. Apple Watch Series 8 ma nowy, innowacyjny czujnik, który monitoruje temperaturę, gdy śpisz, odnotowując jej zmiany. Śledzenie cyklu analizuje dane, by na ich podstawie wyznaczać prawdopodobny czas ostatniej owulacji. Informacje te mogą pomóc w planowaniu rodziny. A w połączeniu z danymi o tętnie i zarejestrowanymi obserwacjami cyklu pozwalają zbudować jego bardziej szczegółowy obraz.

Asystent snu. Apka Sen nie tylko śledzi, ile czasu udało Ci się przespać. Wie również, ile trwały fazy REM, bazowa i głęboka Twojego snu. I kiedy coś Cię wybudzało.

Automatyczna pomoc. Teraz Apple Watch Series 8 potrafi rozpoznać zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także powiadamia kontakty alarmowe. Wykrywanie wypadków to nowość na Apple Watch. Wykorzystuje akcelerometr dużych przyspieszeń, żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, mikrofon, barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie miliona godzin danych z prawdziwych zderzeń samochodowych.

MNP53WB/A

Szczegóły w skrócie

Cena
GPS + Cellular od 2999 zł
GPS od 2399 zł
Wyświetlacz
Niegasnący wyświetlacz Retina Jasność do 1000 nitów
Wodoodporność
do 50m
Wielkość koperty
41 mm
45 mm
Apka Tlen we krwi
+
Apka EKG
+
Powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie
+
Powiadomienia o arytmii
+
Alarmowe SOS
+
Międzynarodowe połączenia alarmowe
+
Wykrywanie upadku
+
Obsługa Ustawień rodzinnych (modele GPS + Cellular)
+
Kompas
+
Stale aktywny wysokościomierz
+
Bezpieczeństwo
Wykrywanie wypadków
Zdrowie
Monitorowanie temperatury
Śledzenie cyklu z szacowaniem czasu owulacji na podstawie wcześniejszych danych

Szczególne referencje

ean13
194253150473

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta