Etui z MagSafe do iPhone 13 Pro (Przezroczysty)

299,00 zł
Brutto
Kolor etui
Zgodność
Czekamy na dostawę
MM2Y3ZM/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Przegląd

Smukłe, lekkie i świetnie leżące w dłoni etui Apple eksponuje wyraziste barwy iPhone’a 13 Pro oraz zapewnia urządzeniu dodatkową ochronę.

Zastosowanie mieszanki przezroczystego poliwęglanu i elastycznych materiałów pozwoliło na dokładne dopasowanie kształtu do przycisków, żeby wygodnie się ich używało. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną powierzchnię etui. Wszystkie materiały i powłoki są też optymalnie zabezpieczone przed żółknięciem.

Dzięki wbudowanym magnesom, które za każdym razem precyzyjnie łączą się z iPhonem 13 Pro, etui pozwala innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów oraz przyspiesza bezprzewodowe ładowanie. Nie trzeba go nawet zdejmować, żeby uzupełnić energię – wystarczy połączyć iPhone’a z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami.

Zawartość opakowania

  • Przezroczyste etui z MagSafe do iPhone 13 ProZgodność

Modele iPhone’a

  • iPhone 13 Pro
MM2Y3ZM/A

Szczególne referencje

EAN13
194252781524
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta