Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet 128GB (3. gen)

949,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24-48h

Dostępny
MN893MP/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Esencja Apple. W kinowym wydaniu.

Nowe Apple TV 4K to Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, a także tysiące apek – wszystko z obrazem i dźwiękiem najlepszej jakości. Dodaj do tego zdumiewającą wydajność czipa A15 Bionic, intuicyjną obsługę i bezproblemową współpracę z urządzeniami i akcesoriami do inteligentnego domu, i masz wszystko, co najlepsze w Apple. Na wielkim ekranie.

Obraz 4K. Dzięki nowoczesnym formatom HDR, takim jak Dolby Vision – a teraz także HDR10+ – dostrzeżesz fantastyczne detale zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych fragmentach obrazu. Każda rzecz, którą oglądasz, wykorzysta więc cały potencjał nawet największego ekranu.

Wspólne słuchanie. Funkcja Udostępnianie dźwięku pozwala z łatwością podłączyć nawet dwie pary słuchawek AirPods i osobno sterować głośnością w każdej z nich. Możecie więc dalej cieszyć się wspólnym seansem we dwoje, gdy inni pójdą już spać.

Pilot Apple TV Remote Powierzchnia reagująca na dotyk. Bezproblemowo przełączasz odcinki, przewijasz sceny i wyszukujesz konkretne kadry dzięki intuicyjnemu w obsłudze, okrągłemu panelowi. Możesz włączać i wyłączać telewizor, zmieniać wejście obrazu na Apple TV 4K, a także regulować głośność.

Automatyzacja. Ty tu rządzisz. W apce Dom skonfigurujesz akcesoria tak, by automatycznie i o wybranej porze wykonywały wskazane zadania. Możesz też tworzyć sceny łączące pracę kilku akcesoriów. Czujniki ruchu aktywują się, gdy wszyscy już zasną. Spryskiwacze ogrodowe włączają się, wyłączają lub pomijają podlewanie w zależności od pogody. A gdy urządzisz nocny maraton filmowy, światła automatycznie przygasną i okna zostaną zasłonięte. Możliwości masz bez liku.

iPhone. Wszechstronny pilot dający jeszcze pełniejszą kontrolę. Przyciski sterujące wyświetlają się na ekranie blokady iPhone'a i w centrum sterowania, dzięki czemu możesz wygodnie włączać, zatrzymywać i przewijać obraz oraz regulować dźwięk na telewizorze. Możesz też robić zakupy i logować się w apkach za pomocą Face ID.

MN893MP/A

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta