Bezprzewodowa ładowarka Belkin BOOST↑CHARGE PRO 3 w 1 z technologią MagSafe (Biały)

669,00 zł
Brutto

Czekamy na dostawę
WIZ017VFWH
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Informacje o produkcie

Przegląd

Pomyśl o naładowaniu swoich urządzeń. A potem pomyśl jeszcze raz. Technologia MagSafe wprowadzona w iPhonie 12 zapewnia maksymalny komfort ładowania. I jego maksymalną szybkość, ponieważ nowy iPhone 12 przyjmuje moc nawet 15 W. Wystarczy umieścić iPhone’a 12 na podstawce ładującej – poziomo lub pionowo – by dzięki technologii MagSafe stabilnie przyłączył się do ładowarki. Magnetyczny moduł ładujący jest zoptymalizowany dla zegarka Apple Watch, a słuchawki AirPods możesz umieścić na bezprzewodowej podstawce ładującej Qi. Masz 3 w 1. Kompletne rozwiązanie, które przyciąga wzrok i pasuje do każdego wnętrza.

Stworzona dla MagSafe

Nowa technologia MagSafe wprowadzona w iPhonie 12 zapewnia wygodne dopasowanie urządzeń i szybkie bezprzewodowe ładowanie – korzystanie z ładowarki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. iPhone jest stabilnie przyłączony i nie spadnie nawet wtedy, gdy stale wibruje, bo znajomi zasypują Cię wiadomościami.

Wszystkie Twoje urządzenia Apple mogą się ładować jednocześnie

Za pomocą bezprzewodowej ładowarki 3 w 1 możesz jednocześnie ładować iPhone’a 12, Apple Watch i słuchawki AirPods. Bezprzewodowa ładowarka MagSafe podaje do iPhone’a 12 moc 15 W, magnetyczny moduł ładujący jest przeznaczony dla zegarka Apple Watch, a podkładka Qi bezprzewodowo ładuje słuchawki AirPods.

Superszybkie ładowanie bezprzewodowe

Bezpiecznie i ekspresowo ładuj swojego iPhone’a 12. Moc 15 W jest tak duża, że na ładowanie wystarczy Ci chwila przed porannym wyjściem z domu lub przerwa między spotkaniami.

Harmonijnie wpisuje się we wnętrza

Wysokiej klasy materiały wykończeniowe, takie jak stal nierdzewna, idealnie komponują się z nowym iPhonem 12 i innymi urządzeniami Apple. Odważny, nowoczesny dizajn świetnie się prezentuje w każdym otoczeniu, czy to w biurze, czy w domowym salonie.

Ładowanie w pionie i w poziomie

Możesz przewijać Wiadomości na telefonie obróconym do pionu, a potem ustawić go poziomo, by obejrzeć film lub porozmawiać przez FaceTime. Magnetyczne połączenie sprawia, że urządzenie jest niczym zawieszone w powietrzu.

Najważniejsze cechy

Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń: iPhone’a 12, Apple Watch i AirPods

Ładowanie iPhone’a 12 mocą nawet 15 W

Wygodne bezprzewodowe ładowanie dzięki technologii MagSafe

Harmonijnie wpisuje się we wnętrza

Ładowanie w pionie i w poziomie


Zawartość opakowania

Bezprzewodowa ładowarka 3 w 1 z technologią MagSafe

Zasilacz

Skrócona instrukcja obsługi


Dane techniczne

Wysokość: 13,86 cm

Długość: 13,67 cm

Szerokość: 16,5 cm

Masa: 531,2 g

WIZ017VFWH
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta