Apple AirPods słuchawki z bezprzewodowym etui ładującym

999,00 zł
Brutto
Realizacja w ciągu 2-3 tygodni.
MRXJ2ZM/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

* Tylko nowi subskrybenci. 19,99 zł/miesiąc po okresie próbnym. Oferta ograniczona czasowo, dostępna tylko dla nowych subskrybentów, którzy połączyli kwalifikujące się urządzenie z urządzeniem Apple z systemem iOS 15 albo iPadOS 15 lub nowszym. Oferta jest ważna przez 3 miesiące od sparowania kwalifikującego się urządzenia. W przypadku aktualnych posiadaczy kwalifikujących się urządzeń do skorzystania z oferty nie jest konieczny zakup żadnego urządzenia audio. Subskrypcja odnawia się automatycznie do czasu rezygnacji. Obowiązują ograniczenia i inne warunki.

1. Wymagane jest konto iCloud i system macOS 11.6, iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1, lub tvOS 15.1 bądź nowsze wersje tych systemów.

2. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji) i AirPods oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i iPada Pro (12,9 cala, 3. generacji) i wstępną wersją oprogramowania. Testy polegały na przełączaniu źródła dźwięku z iPada na iPhone’a. Wydajność zależy od ustawień urządzenia, otoczenia i wielu innych czynników.

3. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji) i AirPods oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Testy polegały na pomiarze czasu przeniesienia połączenia telefonicznego z iPhone’a do słuchawek AirPods. Wydajność zależy od ustawień urządzenia, otoczenia i wielu innych czynników.

4. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bez­prze­wodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Lista odtwarzania zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez odtwarzanie sygnału audio tak długo, aż jedna z nich przestawała przekazywać dźwięk. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

5. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bez­prze­wodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez prowadzenie rozmowy w sieci telefonii komórkowej tak długo, aż jedna ze słuchawek przestała przekazywać dźwięk. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

6. W porównaniu z całkowicie bezprze­wo­dowymi słuchawkami stereo.

7. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bez­prze­wodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Lista odtwarzania zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez odtwarzanie sygnału audio tak długo, aż jedna z nich przestawała przekazywać dźwięk. Rozładowane słuchawki AirPods ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods przestała grać. Cykl powtarzano tak długo, aż baterie obu słuchawek AirPods i etui ładującego całkowicie się rozładowały. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

8. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bez­prze­wodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Lista odtwarzania zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods. Po kwadransie ładowania odtwarzano przez nie dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

9. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bez­prze­wodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez kwadrans, a następnie prowadzono rozmowę przez telefon komórkowy do momentu, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

10. Działa z iPhonem 8 i nowszymi modelami oraz iPodem touch (7. generacji) z najnowszą wersją iOS, a także z iPadem Pro 12,9 cala (2. lub nowszej generacji), iPadem Pro 11 cali, iPadem Pro 10,5 cala, iPadem (5. lub nowszej generacji), iPadem Air (3. lub nowszej generacji) i iPadem mini (5. lub nowszej generacji) z najnowszą wersją iPadOS oraz z Apple TV 4K z najnowszą wersją tvOS.

Zestaw oferowanych funkcji może ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i językach.

Przegląd

Nowe AirPods – wraz z bezprzewodowym etui ładującym – to słuchawki bezprzewodowe wymyślone na nowo. Wystarczy wyjąć je z etui i są od razu gotowe do działania z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.

AirPods skojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. AirPods wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu.

Aby dostosować głośność, zmienić piosenkę, zadzwonić, a nawet zapytać o wskazówki dojazdu, po prostu powiedz „Hej, Siri” i proś, o co chcesz. Możesz swobodnie używać obu słuchawek lub tylko jednej, a podczas słuchania muzyki i podcastów odtwarzać lub pomijać utwory i programy za pomocą podwójnego stuknięcia.

Bezprzewodowe etui ładujące pozwala szybko i łatwo uzupełniać energię AirPods. Wystarczy położyć etui na zgodnej ze standardem Qi podkładce i zaczekać. Umieszczona z przodu etui dioda LED informuje, że słuchawki się ładują. A jeśli nie masz pod ręką podkładki ładującej, zawsze możesz wykorzystać złącze Lightning.

Po pełnym naładowaniu baterie AirPods wystarczają na 5 godzin słuchania1 lub 3 godziny rozmów2. A dzięki kolejnym ładowaniom z bezprzewodowego etui czas słuchania przekracza 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie3. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania4 lub 2 godziny rozmów5.

AirPods wykorzystują nowy, zaprojektowany przez Apple czip H1, a za pomocą czujników optycznych i przyspieszeniomierzy rozpoznają, kiedy znajdują się w uszach. Zależnie od tego, czy założysz jedną czy obie, czip H1 odpowiednio przekieruje sygnał audio i aktywuje mikrofon. Kiedy rozmawiasz przez telefon albo mówisz do Siri, dodatkowy przyspieszeniomierz współpracuje z mikrofonami kształtującymi wiązkę, filtrując szumy tła i skupiając się na brzmieniu Twojego głosu.

Najważniejsze cechy

Produkt zaprojektowany przez Apple

Automatyczne włączanie i łączenie z urządzeniem

Łatwe parowanie z każdym urządzeniem Apple6

Błyskawiczny dostęp do Siri – wystarczy powiedzieć „Hej, Siri” lub ustawić dwukrotne stuknięcie

Odtwarzanie i pomijanie za pomocą dwukrotnego stuknięcia

Szybkie ładowanie w etui

Etui można naładować bezprzewodowo, przy użyciu podkładki ładującej zgodnej ze standardem Qi, lub przez złącze Lightning

Bogaty, wysokiej jakości dźwięk przy odtwarzaniu muzyki i prowadzeniu rozmów

Płynne przełączanie między urządzeniami

Zawartość opakowania

AirPods

Bezprzewodowe etui ładujące

Przewód z Lightning na USB-A

Dokumentacja

Dane techniczne

Czujniki słuchawek AirPods (w każdej słuchawce):

Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną

Dwa czujniki optyczne

Przyspieszeniomierz wykrywający ruch

Przyspieszeniomierz wykrywający mowę

Procesor

Stworzony specjalnie dla słuchawek czip H1

Sterowanie

Stuknij dwukrotnie, żeby rozpocząć odtwarzanie, pominąć utwór albo odebrać połączenie

Powiedz „Hej, Siri”, żeby odtworzyć utwór, zadzwonić lub uzyskać wskazówki dojazdu

Wymiary i masa

AirPods (jedna słuchawka)¹

Wysokość: 40,5 mm

Szerokość: 16,5 mm

Grubość: 18,0 mm

Masa: 4 g

Etui ładujące¹

Wysokość: 53,5 mm

Szerokość: 44,3 mm

Grubość: 21,3 mm

Masa: 40 g

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 07-45-48.png

Etui ładujące

Uzupełnianie energii ładowarką zgodną ze standardem Qi lub przez złącze Lightning

Bateria

AirPods

Do 5 godzin słuchania na jednym ładowaniu²

Do 3 godzin rozmów na jednym ładowaniu³

AirPods z bezprzewodowym etui ładującym

Ponad 24 godziny odtwarzania⁴

Do 18 godzin rozmów⁵

15 minut ładowania w etui wystarczy nawet na 3 godziny słuchania⁶ lub 2 godziny rozmów⁷

Połączenia

Bluetooth 5.0

Ułatwienia dostępu

Dzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z możliwości AirPods. Dostępne funkcje:

Funkcja Live Listen⁸

Wymagania systemowe

Modele iPhone’a i iPoda touch z najnowszą wersją iOS⁹

Modele iPada z najnowszą wersją iPadOS⁹

Modele Apple Watch z najnowszą wersją watchOS⁹

Modele Maca z najnowszą wersją macOS⁹

Modele Apple TV z najnowszą wersją tvOS⁹

Niektóre funkcje wymagają systemów iOS 13 lub iPadOS, które nie są zgodne z urządzeniami iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPod touch (6. generacji), iPad Air (1. generacji), iPad mini 3 i iPad mini 2.

Funkcja Udostępnianie dźwięku nie jest obsługiwana przez iPhone’a 7, iPhone’a 7 Plus, iPhone’a SE (1. generacji), iPhone’a 6s, iPhone’a 6s Plus, iPhone’a 6, iPhone’a 6 Plus, iPhone’a 5s, iPada Pro 12,9 cala (1. generacji), iPada Pro 9,7 cala, iPada Air 2, iPada Air (1. generacji), iPada mini 4, iPada mini 3, iPada mini 2, iPoda touch (6. generacji), Apple Watch, Maca i Apple TV.

1. Wymiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.

2. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez odtwarzanie sygnału audio tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

3. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods poprzez kontynuowanie rozmowy przez telefon komórkowy tak długo, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

4. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez odtwarzanie sygnału audio tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki AirPods  ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods  przestała grać. Cykl powtarzano tak długo, aż baterie obu słuchawek AirPods  i etui ładującego całkowicie się rozładowały. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

5. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods poprzez kontynuowanie rozmowy przez telefon komórkowy tak długo, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Rozładowane słuchawki AirPods ładowano do 100%, a następnie wznawiano rozmowę telefoniczną do czasu, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk. Cykl powtarzano tak długo, aż baterie obu słuchawek AirPods i etui ładującego całkowicie się rozładowały. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

6. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez kwadrans, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek AirPods przestała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

7. Testy przeprowadzone przez Apple w lutym 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods (2. generacji), etui ładującego i bezprzewodowego etui ładującego oraz oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a Xs Max i wstępną wersją oprogramowania. Głośność była ustawiona na 50%. Test ładowania 15-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez kwadrans, a następnie prowadzono rozmowę przez telefon komórkowy do momentu, aż pierwsza z nich przestała przekazywać dźwięk podczas połączenia. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.

8. Wymaga najnowszej wersji iOS lub iPadOS.

9. AirPods można używać jako słuchawek Bluetooth do urządzeń Apple ze starszym oprogramowaniem oraz urządzeń producentów innych niż Apple, ale funkcjonalność akcesorium jest wtedy ograniczona.

MRXJ2ZM/A

Szczegóły w skrócie

Dopasowanie
Uniwersalne
Dźwięk przestrzenny
-
Aktywna redukcja hałasu
-
Czip H1
+
Automatyczne przełączanie
+
Odporność na wodę i pot
-
Czas słuchania na jednym ładowaniu
Nawet 5 godzin
Czas słuchania z etui ładującym
Ponad 24 godziny
Etui ładujące
Zestaw zawiera bezprzewodowe etui ładujące
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta