iPad Pro 11'' M4 1TB Wi-Fi + Cellular, Szkło Standardowe (Gwiezdna Czerń)

9 299,00 zł
Brutto

Kolor
Pamięć
Sieć
Cena
Gwarancja
Realizacja w ciągu 7-14 dni.
MVW53HC/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

iPad Pro Potężnie smukły.

Całkiem nowy iPad Pro mieści zdumiewającą ilość mocy w niewiarygodnie smukłej, lekkiej i przenośnej konstrukcji. Przesuwaj granice możliwości iPada z superprzenośnym modelem 11 cali i przestronnym modelem 13 cali, najsmuklejszym ze wszystkich urządzeń Apple.

Oto i on. Nowy wyświetlacz Ultra Retina XDR ma przełomową technologię tandemową OLED. Ekstremalny poziom jasności, niesamowicie precyzyjny kontrast i niezwykle zaawansowane rozwiązania takie jak ProMotion i True Tone sprawiają, że wrażenia wizualne są oszałamiające. A tryb referencyjny umożliwia pracę z wiernie odwzorowanymi kolorami.

Czip M4 – układ scalony Apple nowej generacji, z którym niebywale smukły i lekki iPad Pro staje się fenomenalnie wydajny. Całkiem nowy kontroler wyświetlacza sprawia, że obraz na ekranie jest odwzorowany z niezwykłą precyzją, niesamowicie barwny i jasny. Supermocne GPU ze sprzętowym przyspieszeniem ray tracingu zmienia zasady gry w kwestii grafiki. A wbudowany w M4 system Neural Engine wyposaża iPada Pro w potężne możliwości AI.

iPadOS został zaprojektowany tak, żeby odhaczanie złożonych zadań, i w ogóle wszystko to, co najbardziej lubisz robić na iPadzie, było proste i wygodne. Możesz korzystać z profesjonalnych apek, grać w zaawansowane gry i realizować najambitniejsze projekty w najbardziej intuicyjny, naturalny sposób – dotykiem.

Z Apple Pencil rysowanie, malowanie, pisanie odręczne i robienie notatek jest dokładnie takie, jakie powinno być. Intuicyjne, precyzyjne, niemal magiczne. To zasługa dokładności co do piksela, śladowego opóźnienia, czułości na kąt pochylenia i siłę nacisku oraz technologii ignorującej dotyk dłoni. A całkiem nowy Apple Pencil Pro ma więcej fantastycznych cech i funkcji, dzięki którym nadasz swoim pomysłom jeszcze piękniejszą formę.

Filmuj, montuj i udostępniaj na jednym urządzeniu z systemem profesjonalnych aparatów ze skanerem LiDAR, mikrofonami jakości studyjnej i czterema głośnikami. Rejestruj wideo 4K ProRes, prowadź wideorozmowy za pomocą umieszczonego na dłuższym boku iPada nowego przedniego aparatu i rób skany dokumentów radykalnie ulepszone przez AI.

MVW53HC/A

Szczegóły w skrócie

Kolor
Gwiezdna Czerń
Srebrny
Cena
Wi-Fi + Cellular od 6299 zł
Wi-Fi od 5299 zł
Wyświetlacz
11" cali
Wyświetlacz Ultra Retina XDR
Aparat
Aparat szerokokątny 12 MP
Wideo 4K, ProRes
Czip
Czip M4
Zabezpieczenie
Face ID
Pamięć masowa
1 TB
2 TB
256 GB
512 GB
Język klawiatury
Działa z Magic Keyboard do iPada Pro (M4)
Apple Pencil
Działa z Apple Pencil (USB‑C)
Działa z Apple Pencil Pro
Złącze
Złącze USB‑C z obsługą interfejsu Thunderbolt / USB 4
Łączność
5G
Wi‑Fi 6E

Szczególne referencje

EAN13
195949230035

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta