Apple iPad Air 13'' M2 512GB Wi-Fi + Cellular (Gwiezdna Szarość)

6 299,00 zł
Brutto

Kolor
Pamięć
Sieć
Cena
Gwarancja
Realizacja w ciągu 7-14 dni.
MV703HC/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

iPad Air. Najświeższy.

Do wyboru masz teraz iPada Air w wersji 11 cali, a także w całkiem nowej wersji 13 cali1. Oba modele mają olśniewający wyświetlacz Liquid Retina o wysokiej rozdzielczości, na którym wszystko nabiera rumieńców. Niezależnie od rozmiaru ekranu to, co na nim oglądasz, jest jasne, responsywne i ma wiernie odwzorowane kolory.

Niewiarygodnie szybki czip M2 daje iPadowi Air przełomową wydajność. Potężne CPU, GPU i system Neural Engine sprawiają, że jest niemal o 50 procent szybszy niż model poprzedniej generacji. W efekcie możesz z łatwością zaplanować przebudowę domu w apce Trimble SketchUp, grać w najnowsze gry AAA takie jak Zenless Zone Zero lub doskonalić zamachy kijem golfowym dzięki śledzącej ruch funkcji AI w apce Onform.

iPadOS zaprojektowaliśmy tak, żeby robienie wszystkiego, co kochasz, szło Ci łatwo i sprawnie od samego początku aż po ostatnie szlify. Możesz pracować w kilku apkach naraz, pisać w każdym polu tekstowym, a także szybko i sprawnie poruszać się po ekranie – za pomocą samego palca albo używając Apple Pencil lub gładzika w klawiaturze Magic Keyboard.

Z Apple Pencil rysowanie, malowanie, pisanie odręczne i robienie notatek jest dokładnie takie, jakie powinno być. Intuicyjne, precyzyjne, niemal magiczne. To zasługa dokładności co do piksela, śladowego opóźnienia, czułości na kąt pochylenia i siłę nacisku oraz technologii ignorującej dotyk dłoni. A całkiem nowy Apple Pencil Pro ma więcej fantastycznych funkcji, dzięki którym nadasz swoim pomysłom jeszcze piękniejszą formę.

Na klawiaturze Magic Keyboard mejle i inne teksty pisze się niezwykle komfortowo. A jej wbudowany gładzik zapewnia precyzję potrzebną do zadań takich jak edycja arkusza kalkulacyjnego. Magic Keyboard ma innowacyjny wspornik, który umożliwia magnetyczne przyłączenie klawiatury, a także regulację kąta nachylenia ekranu i jego optymalne ustawienie.

Możesz być w kontakcie ze światem i pracować produktywnie z każdego miejsca, bo masz superszybkie Wi‑Fi 6E i dostęp do szybkiej łączności komórkowej 5G, gdy jesteś z dala od Wi‑Fi.

MV703HC/A

Szczegóły w skrócie

Kolor
Fioletowy
Gwiezdna Szarość
Księżycowa poświata
Niebieski
Cena
Wi-Fi + Cellular od 4799 zł
Wi-Fi od 3999 zł
Wyświetlacz
13" cali
Liquid Retina z True Tone
Aparat
Aparat szerokokątny 12 MP
Czip
Czip M2 z systemem Neural Engine
Zabezpieczenie
Touch ID
Pamięć masowa
1 TB
128 GB
256 GB
512 GB
Język klawiatury
Działa z Magic Keyboard
Apple Pencil
Działa z Apple Pencil Pro
Złącze
USB-C
Łączność
Wi‑Fi 6E

Szczególne referencje

EAN13
194252795330
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta