Apple MacBook Air 13' M3 8GB/256GB SSD/GPU 8-rdzeniowe (Srebrny)

5 999,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 24-48h

Kolor
Dysk
Pamięć RAM
Cena
Gwarancja
Zasilacz
Czip
Dostępny
MRXQ3ZE/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty
Smukły sprinter. Z grubą mocą M3.
Zaprojektowany, żeby zajść daleko. Zbudowany z myślą o planecie superlekki MacBook Air o grubości niewiele ponad centymetr idealnie się do Ciebie dopasuje. Model z czipem M3 to pierwsze urządzenie Apple wykonane z materiałów pochodzących w 50 procentach z recyklingu. A każdy MacBook Air ma wytrzymałą obudowę z odzyskanego aluminium.

MBAM21.jpg

Cztery wykończenia nie z tej ziemi. MacBook Air jest do wyboru w czterech przepięknych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

MAM2K6.jpg

Kontakty jak się patrzy. Dzięki wbudowanym magnesom wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc potknięcie się o kabel nie pociąga za sobą skutków. Ani komputera. Dwa porty Thunderbolt pozwalają podłączać superszybkie akcesoria i ładować Maca. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Model z M3 ma interfejs Wi-Fi 6E, który zapewnia nawet 2x większą przepustowość w porównaniu z Wi-Fi 6.
MAM2K41.jpg

Tęga potęga. MacBook Air jest gotów na wyzwania, gdy tylko go otworzysz. A dzięki konstrukcji bez wentylatorów bezszelestnie wykonuje nawet najbardziej wymagające zadania. Pracujesz wielozadaniowo z użyciem wielu apek, montujesz filmy w iMovie czy odpalasz Baldur's Gate 3 w trybie Gra – z czipem M3 wszystko działa szybko i płynnie. MacBook Air z M3 zaprzęga AI do jeszcze intensywniejszej pracy dzięki możliwościom systemu Neural Engine. Dzięki temu udostępnia inteligentne, wspierające produktywność i kreatywność funkcje macOS, takie jak zaawansowane funkcjonalności kamery, konwersja mowy na tekst w czasie rzeczywistym czy analiza wizualna.

MAM2K5.jpg

Nad wyraz wybitny. Wyświetlacz Liquid Retina w MacBooku Air cieszy oczy niespotykaną urodą. Potrafi wyświetlić miliard kolorów i ma nawet 2x wyższą rozdzielczość niż porównywalne laptopy PC. Zdjęcia i wideo imponują kontrastem i bogactwem detali, a tekst jest wyrazisty i superczytelny.

MAM2K3.jpg

Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p zawsze pokaże Cię z najlepszej strony – podczas luźnych rozmów z bliskimi i kiedy współpracujesz z zespołem z drugiego końca świata. Głośniki MacBooka Air odtwarzają dźwięk przestrzenny w standardzie Dolby Atmos, umieszczając Cię w samym środku trójwymiarowej sceny akustycznej, kiedy słuchasz muzyki i oglądasz filmy.

MAM2K7.jpg

Specyfikacja
  1. Wielkość ekranu jest mierzona po przekątnej. Wyświetlacze 13-calowego i 15-calowego MacBooka Air mają zaokrąglone górne rogi. Przy założeniu, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi odpowiednio 13,6 i 15,3 cala (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy).
  2. Testy przeprowadzone przez Apple w styczniu 2024 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach 15-calowych MacBooków Air z czipem Apple M3, 8-rdzeniowym CPU i 10-rdzeniowym GPU oraz na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Air z czipem Apple M3, 8-rdzeniowym CPU i 8-rdzeniowym GPU, przy czym oba rodzaje systemów miały 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej SSD. Testy przeprowadzone przez Apple w maju 2022 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Air z czipem Apple M2, 8-rdzeniowym CPU, 8-rdzeniowym GPU, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej SSD. Test bezprzewodowego przeglądania internetu polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas bezprzewodowego przeglądania 25 popularnych serwisów internetowych przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Test odtwarzania filmu z aplikacji Apple TV polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas odtwarzania materiału w formacie HD 1080p przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Faktyczna wydajność baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries.
  3. 1 GB = 1 miliard bajtów; 1 TB = 1 bilion bajtów; faktyczna pojemność sformatowanego nośnika jest mniejsza.
  4. Łączność Wi-Fi 6E jest dostępna w krajach i regionach, w których jest obsługiwana.
  5. Masa zależy od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.
  6. Aplikacje iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote są dostępne w Mac App Store. Do pobierania aplikacji niezbędny jest identyfikator Apple ID oraz urządzenie zgodne z wersją systemu operacyjnego wymaganą do korzystania z danej aplikacji.
MRXQ3ZE/A

Szczegóły w skrócie

Kolor
Gwiezdna Szarość
Księżycowa poświata
Północ
Srebrny
Wyświetlacz
13.6" cala
Wyświetlacz Retina
Czip
Czip Apple M3 z 8‑rdzeniowym CPU, 8‑rdzeniowym GPU (max 10C GPU) i 16‑rdzeniowym systemem Neural Engine
Zabezpieczenie
Touch ID
Pamięć RAM
8GB, 16GB lub 24 GB zunifikowanej pamięci RAM
Pamięć masowa
256 GB, 512 GB, 1 TB lub 2 TB SSD

Szczególne referencje

EAN13
195949125317

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta