Apple Watch SE 40mm GPS aluminium w kolorze północ z paskiem sportowym

1 499,00 zł
Brutto
Kolor
Łączność
Wielkość koperty
Materiał koperty
Kolor paska
Czekamy na dostawę
MNJT3WB/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Szybkość jest w modzie. Apple Watch SE z nowym układem SiP S8 jest nawet o 20% szybszy względem poprzedniej generacji. A koperty ma w trzech pięknych kolorach: północy, księżycowej poświaty i srebrnym.

Więcej wskaźników, silniejsza motywacja. Ruszaj się i czerp motywację z pierścieni aktywności. Ćwicz jak nigdy dotąd z ulepszoną apką Trening. Wypróbuj treningi własne z zaawansowanymi wskaźnikami, takimi jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i oscylacja pionowa.

Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek. Apple Watch SE potrafi teraz rozpoznać zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi, przekazując dyspozytorom Twoje położenie, a także powiadamia kontakty alarmowe.

Zdrowie serca pod czujnym okiem. W dowolnej chwili sprawdź puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii.

Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz. Apka Sen współpracuje z iPhonem, żeby monitorować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i dobrych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka, a także kiedy coś Cię wybudzało.

Idealny do Konfiguracji rodzinnej. Dzięki niej Apple Watch mogą mieć wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Nawet jeśli nie mają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

MNJT3WB/A

Szczegóły w skrócie

Cena
GPS + Cellular od 1799 zł
GPS od 1499 zł
Wyświetlacz
Wyświetlacz Retina Jasność do 1000 nitów
Bateria
Do 18 godzin
Wodoodporność
50m
Wielkość koperty
40 mm
44 mm
Apka Tlen we krwi
-
Apka EKG
-
Powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie
+
Powiadomienia o arytmii
+
Alarmowe SOS
+
Międzynarodowe połączenia alarmowe
+
Wykrywanie upadku
+
Obsługa Ustawień rodzinnych (modele GPS + Cellular)
+
Kompas
+
Stale aktywny wysokościomierz
+
Śledzenie cyklu
+
Wykrywanie wypadków
+
Przeprojektowana apka Kompas z funkcjami Punkty trasy i Ślad
+

Szczególne referencje

EAN13
194253157342

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta