• -5%

Apple MacBook Pro 13" M2 8GB/256GB SSD 10-rdzeniowe GPU (Gwiezdna Szarość)

7 499,00 zł
7 124,05 zł Oszczędzasz 5%
Brutto
Dysk
Pamięć RAM
Cena
Gwarancja
Czip
Kolor
Dostępny na zamówienie
MNEH3ZE/A
 

Bezpieczna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty

Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś.
Kwadrat mocy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność niż przełomowy czip M1. Pozwala błyskawicznie wykonywać przeróżne zadania przy zwiększonej wydajności 8‑rdzeniowego CPU. Tworzyć olśniewające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko jednocześnie dzięki nawet 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

MAM2K5.jpg

Idealna współpraca. Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym pakiet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej. Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim MacBooku Pro.

MBP13M26.jpg

Touch ID Wydajny silnik multimedialny w czipie M2 umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro12. A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes.
MBP13M24.jpg

Lepszy obraz rzeczy. Olśniewający wyświetlacz Retina wydobywa z obrazów bogactwo detali, zachwycając niesamowitym poziomem realizmu. Tekst jest ostry i wyraźny, a jasne podświetlenie LED pogłębia czernie i rozjaśnia biele. W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni barw sRGB. MacBook Pro oferuje także technologię True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dopasowując temperaturę barw do światła w otoczeniu, by prezentowane obrazy wyglądały naturalnie w każdych warunkach

MB1.jpg

Głośno i wyraźnie. Dzięki M2 kamera FaceTime HD korzysta z pełni możliwości naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, w wideorozmowach pokazując najlepszą wersję Ciebie. A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi czy rodziną, mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy świetnie Cię słyszą.
MB2.jpg

Magic Keyboard. Dobre teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard pisze się wyjątkowo wygodnie, cicho i precyzyjnie. Touch Bar podsuwa Ci najbardziej przydatne polecenia dokładnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę. A Touch ID szybko i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach.

MBP13M22.jpg

Dobierz dodatki do Maca

Klawiatury, urządzenia i inne ważne rzeczy.
Specyfikacja
MacBook Pro z czipem M2

  1. Testy przeprowadzone przez Apple w maju 2022 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej SSD. Test bez­prze­wodowego przeglądania internetu polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas bez­prze­wodowego przeglądania 25 popularnych witryn WWW przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Test odtwarzania filmu z aplikacji Apple TV polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas odtwarzania materiału w formacie HD 1080p przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Faktyczny czas pracy na baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries.
  2. 1 GB = 1 miliard bajtów; 1 TB = 1 bilion bajtów; faktyczna pojemność sformatowanego nośnika jest mniejsza.
  3. Masa zależy od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.
  4. Aplikacje iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote są dostępne w Mac App Store. Do pobierania aplikacji niezbędny jest identyfikator Apple ID oraz urządzenie zgodne z wersją systemu operacyjnego wymaganą do korzystania z danej aplikacji.
MNEH3ZE/A

Szczegóły w skrócie

Kolor
Gwiezdna Szarość
Srebrny
Wyświetlacz
13,3" cala
Wyświetlacz Retina
Czip
Czip Apple M2 z 8-rdzeniowym CPU, 10‑rdzeniowym GPU i 16‑rdzeniowym systemem Neural Engine
Zabezpieczenie
Touch ID
Pamięć RAM
8 GB, 16 GB lub 24 GB zunifikowanej pamięci RAM
Pamięć masowa
256 GB, 512 GB, 1 TB lub 2 TB SSD

Szczególne referencje

EAN13
194252166154

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta