• -4%

Apple MacBook Air M2 8GB/256GB SSD/GPU 8-rdzeniowe (Północ)

4 999,00 zł
4 799,04 zł Oszczędzasz 4%
Brutto Dostawa w ciągu 24-48h

Dysk
Pamięć RAM
Cena
Gwarancja
Czip
Kolor
Dostępny
MLY33ZE/A
 

Atrakcyjne metody finansowania

 

Bezpłatna dostawa

 

Łatwe i darmowe zwroty
Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży.
Wyraźnie widać, że zachwyca. Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

MBAM21.jpg

Cztery wykończenia nie z tej ziemi. MacBook Air jest do wyboru w czterech przepięknych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

MAM2K6.jpg

Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, zapewniających szybki dostęp do Twoich ulubionych elementów sterujących i skrótów. Dzięki Touch ID możesz łatwo odblokowywać Maca, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na obszernym gładziku Force Touch masz większą swobodę wykonywania precyzyjnych czynności.
MAM2K3.jpg

Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność niż przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej wydajności 8-rdzeniowego CPU. Tworzyć olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin2.

MAM2K5.jpg

Nieograniczone kontakty. Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

MAM2K41.jpg

Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. MacBook Air czaruje na wiele sposobów.

MAM2K7.jpg

Dobierz dodatki do Maca

Klawiatury, urządzenia i inne ważne rzeczy.


AccessoryMac.jpg

Specyfikacja
MacBook Air z czipem M2


NOIP13P9.jpg  1. Wyświetlacz MacBooka Air 13,6 cala ma zaokrąglone górne rogi. Przyjmując, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi 13,6 cala (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy).
  2. Testy przeprowadzone przez Apple w maju 2022 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach MacBooków Air z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 8-rdze­niowym GPU, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej SSD. Test bez­prze­wodowego przeglądania internetu polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas bez­prze­wodowego przeglądania 25 popularnych witryn WWW przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Test odtwarzania filmu z aplikacji Apple TV polega na pomiarze czasu zasilania z baterii podczas odtwarzania materiału w formacie HD 1080p przy jasności wyświetlacza ustawionej na 8 kliknięć od wartości minimalnej. Faktyczny czas pracy na baterii zależy od konfiguracji i sposobu użytkowania. Więcej informacji na stronie apple.com/pl/batteries.
  3. 1 GB = 1 miliard bajtów; 1 TB = 1 bilion bajtów; faktyczna pojemność sformatowanego nośnika jest mniejsza.
  4. Masa zależy od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania
  5. Aplikacje iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote są dostępne w Mac App Store. Do pobierania aplikacji niezbędny jest identyfikator Apple ID oraz urządzenie zgodne z wersją systemu operacyjnego wymaganą do korzystania z danej aplikacji.
MLY33ZE/A

Szczegóły w skrócie

Kolor
Gwiezdna Szarość
Księżycowa poświata
Północ
Srebrny
Wyświetlacz
13.6" cala
Wyświetlacz Retina
Czip
Czip Apple M2 z 8‑rdzeniowym CPU, 8‑rdzeniowym GPU (max 10C GPU) i 16‑rdzeniowym systemem Neural Engine
Zabezpieczenie
Touch ID
Pamięć RAM
8GB, 16GB lub 24 GB zunifikowanej pamięci RAM
Pamięć masowa
256 GB, 512 GB, 1 TB lub 2 TB SSD

Szczególne referencje

EAN13
194252056370

Może Ci się spodobać

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta