Untitled-5-01.jpg

NovaMac należy do globalnej sieci Apple Consultants Network skupiającej niezależnych dostawców usług technologicznych specjalizujących się w rozwiązaniach Apple dla małych i średnich firm. Konsultanci Apple mogą pomóc w zidentyfikowaniu najlepszej technologii Apple dla firmy oraz skonfigurowaniu i wsparciu rozwiązań IT u swoich klientów. 

Każda firma należąca do sieci ma certyfikat potwierdzający kompetencje w dziedzinie technologii Apple i pokrewnych. Zrzeszone firmy świadczą specjalistyczne usługi wysokiej jakości dla biznesowych i domowych użytkowników komputerów Mac.


ACNNV.jpg

W ramach dostarczanych usług wykonujemy:

🦾 Automatyzacje 

⏳ Usprawnienia procesów 

🧑🏽‍💻 Konsulting z technologii Apple 

💼 Wdrażanie urządzeń  

📚 Szkolenia 


ACNNV.jpg

Czasu nie można kupić. 

         Zaraz… czy we wszystkich dziedzinach? 🤔

ASNM.gif

* Powyższy przykład został celowo spowolniony na potrzeby prezentacji. Oryginalne automatyzacje wykonują się często z prędkością, w której użytkownik nie jest w stanie dostrzec poszczególnych kroków.

Czy wiesz, że wraz z twoim komputerem Mac w pudełku dostajesz szereg narzędzi umożliwiających zautomatyzowanie powtarzalnych, żmudnych czynności? 

Na czym polega automatyzacja? 

Automatyzacja przy pomocy języka Apple Script jest pewnego rodzaju przekazaniem komputerowi Mac instrukcji do wykonania. Możemy przykładowo wskazać, aby komputer wykonał za nas żmudne wprowadzanie danych do tabeli w Numbers bądź w Excelu, a następnie wysłać podsumowanie mailem. Dodatkowo, wszystko to możemy przypisać do wybranego skrótu klawiszowego! 

Jeżeli jesteś osoba ceniącą swój czas, nie lubisz używać kombinacji ⌘ + C oraz ⌘ + V więcej niż raz, czy po prostu chcesz usprawnić efektywność swoją lub swojej firmy to doskonale trafiłeś! Zespół certyfikowanych specjalistów NovaMac, przygotuje dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę. 

Jak wygląda wdrożenie automatyzacji? 

1. Spotkanie lub wideorozmowa z certyfikowanym specjalistą. 

2. Przygotowanie planu usprawnień oraz prezentacja efektów.

3. Wdrożenie oraz kalkulacja oszczędności. 

4. Opieka powdrożeniowa. 

Pamiętaj!

Za wdrożenie zapłacisz jednorazowo i będzie ono wykonywane z twojego komputera Mac. Nie musisz korzystać z zewnętrznych platform ani aplikacji*, unikając tym samym miesięcznych opłat abonamentowych. Dodatkowo rozwiązanie będzie stworzone dla Ciebie, dzięki czemu możesz dostosować poszczególne parametry pod swoje potrzeby. 

*Chyba, że proces tego wymaga

Co można zautomatyzować? 

Przykładowe wdrożenia; 

- Automatyzacja wystawiania oraz wysyłki faktur. 

- Automatyzacja wysyłki przypomnień SMS/Mail dla umówionych wydarzeń w kalendarzu.

- Automatyzacja wykonywanych czynności o określonej dacie wydarzenia. 

Pomysłów nie ma końca, tutaj sky is the limit!

Skontaktuj się z nami pod adresem acn@novamac.pl w celu omówienia twoich potrzeb.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta