MacBook Air M1

MacBook Air M1

Chcesz cieszyć się wysoką wydajnością oraz lekkim, kompaktowym designem? Wybierz MacBook Air, które dodatkowo zachwycają czasem pracy na baterii. Wszystko dzięki czipowi Apple M1, który sprawia, że twój komputer wyróżnia się na tle pozostałych.

Czym jest Apple M1?

Pierwszy z oferowanych przez Apple SOC (System on chip) dla komputerów Mac, który odpowiada za nieprawdopodobną moc laptopów z serii 13-calowych MacBook Air. W jego skład wchodzi zarówno procesor, jak i grafika oraz pamięć. Zapewnia doskonałą wydajność oraz energooszczędność, dzięki której wszystko zrobisz w mgnieniu oka. Umożliwia także uruchomienie ulubionych aplikacji dostępnych na iPhone’a lub iPada.

MacBook Air w naszej ofercie

Proponujemy Ci najcieńsze i najbardziej lekkie z linii komputerów MacBook. Minimalne rozmiary i waga pozwoliły pomieścić w sobie maksimum możliwości, jakich od swojego sprzętu oczekują nawet najbardziej wymagający klienci.

MacBook Air dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: srebrnym, gwiezdnej szarości oraz złotym. Ale to nie wszystko! Każdy z nich możesz dostać także w kilku wariantach dysku: 256 GB SSD, 512 GB SSD, 1 TB SSD oraz 2 TB SSD.

Chcesz kupić swojego wymarzonego laptopa w kilku wygodnych ratach? Nie ma problemu! Oferujemy Ci także możliwość wynajmu sprzętu lub wzięcia go w leasing. Potrzebujesz dodatkowej ochrony? Do wyboru masz standardową 12-miesięczną gwarancję od Apple lub dodatkowe zabezpieczenie w formie rozszerzonej gwarancji AppleCare Protection Plan.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta