iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro

 

iPhone 14 Pro 

 

Apple jest znaczącym graczem na rynku i od zawsze dostarcza sprzęt najwyższej jakości. iPhone 14 Pro to najnowsza propozycja, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiadając ten sprzęt wszystko stanie się proste i intuicyjne. iPhone’a 14 Pro możesz już teraz dostać w naszym sklepie internetowym i cieszyć się z wszystkich jego funkcji.

  

iPhone 14 Pro - czip A16 Bionic, wyświetlacz Super Retina XDR

 

iPhone 14 Pro jest pełen rozbudowanych i zaawansowanych funkcji. Wszystko dzięki nowoczesnemu Czipowi A16 Bionic, który umożliwia nawet do 19 godzin pracy na baterii. 

 

Wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala został wyposażony w system Super Retina XDR. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie, gwarantujące nie tylko najlepszą jakość obrazu, ale także zapewniający optymalne podświetlenie w każdej sytuacji. Ekran osiąga jasność szczytową aż do 2000 nitów, sprawiając jednocześnie, że iPhone 14 Pro znacząco wyróżnia się na rynku spośród wszystkich innych modeli. Technologia ProMotion, niegasnący wyświetlacz, Dynamic Island czy System Pro aparatów to kolejna nowość. iPhone 14 Pro został wyposażony w aparat główny 48 MP, aparat ultraszerokokątny, teleobiektyw, autofokus w aparacie przednim TrueDepth oraz Photonic Engine dla niesamowitej jakości detali i kolorów. 

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta