iMac

iMac

Szukasz stacjonarnego komputera, który zapewni Ci maksimum efektywności i komfortu? Sprawdź 24-calowego iMac’a z wysokowydajnym czipem M1 od Apple, który cieszy się niezawodnością oraz najwyższą jakością pracy, niezależnie od tego, czy korzystasz z nich profesjonalnie, edukacyjnie czy służą one rozrywce. Piękny 24-calowy wyświetlacz Retina 4,5K olśniewa dostępnością ponad miliarda kolorów, a kompaktowe rozmiary pozwolą na komfortowe rozmieszczenie urządzenia. W naszej bogatej ofercie komputerów znajdziesz szeroki wybór modeli o różnych wymiarach oraz parametrach, które dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Wyraź siebie w nowym kolorze

Ikoniczne iMac od Apple powracają w siedmiu wyjątkowych kolorach! Wybierz swoje urządzenie spośród szerokiej palety: Zielony, Żółty, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Niebieski lub Srebrny. Każdy kolor idealnie dopełni biurowe recepcje, szkolne sale komputerowe czy domowe wystroje wnętrz. Twój nowy komputer wcale nie musi być czarny i nudny.

Finansowanie szyte na miarę

Wszystkie komputery z serii iMac możesz kupić w cenie regularnej lub wykorzystać rabat edukacyjny w wysokości 6% ceny wybranego przez Ciebie urządzenia. Wolisz zamówić komputer na raty? Nic prostszego! Skorzystaj z oferty wygodnego leasingu, rat, a nawet możliwości wypożyczenia! Co więcej, zapewniamy także 12-miesięczną gwarancję od Apple oraz możliwość wykupienia dodatkowej ochrony AppleCare Protection Plan.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta